Главная Новости 2019 У Hyundai навчать сенсорні кнопки взаємодіяти з водієм

Последние новости

Популярное

У Hyundai навчать сенсорні кнопки взаємодіяти з водієм

Корейський автовиробник проводить дослідження по втіленню в сенсорні кнопки можливості відгукуватися голосовими і тактильними сигналами на зовнішні дотики. Це дозволить водіям відчувати та знаходити необхідні клавіши, не відриваючи свою увагу від дороги.

Екрани в автомобілях встановлюються, в першу чергу, задля спрощення взаємодії водія із системами управління авто. Але, як показує практика, дуже часто сам водій не знає, як відреагувало авто на дотик до тієї чи іншої кнопки. Відповідь зможуть дати так звані тактильні екрани, котрі відображатимуть фізичну віддачу на дотики.

Однією з перших форм відповідей був ефект стаккато при включенні анти блокувальної системи гальм. З недавніх часів запрацювала вібрація керма, в основному – при виїзді зі смуги руху. Але ці випадки – досить грубі приклади тих механізмів, які сьогодні поступово перетворюються в точну науку.

В сенсорні екрани вбудовані датчики із вмістом кристалів, які розширюються при підключенні до електричного струму завдяки ефекту пєзо. При натисненні кнопки активується струм, і водій відчуває віддачу екрану. Зрозумів, що управління активовано, водій може більше зосередитися на дорозі. Адже встановлено, що відволікаючись на різні дрібниці, можна проїхати близько 40 км всліпу по швидкісній магістралі.

Hyundai нещодавно продемонстрував свої дослідження, які розпочалися з 2015 року. Тестуючи нові ідеї для клієнтів, корейський виробник використовує симулятори водіння, а в піддослідних авто – екрани та панелі приладів своїх прототипів.

Найновіша технологія сенсорного екрану дозволяє визначити, шо представляє собою кожна кнопка ще до її дотику. Ультратактильний екран за допомогою ультразвуку дозволить відчути кнопку чи клавішу на фізичному рівні – кінчиком пальця. Також, ультратактильні технології можуть контролювати жести і навіть вловлювати трьох вимірні голографічні зображення. Безумовно, подібні технології є надзвичайно цікавими для таких автовиробників, як корейський концерн Hyundai, адже дозволяють максимально спростити управління сучасним автомобілем

Hyundai i30 – оренда в Києві

Компанія РентДрайв пропонує оренду автомобіля Hyundai i30 (2013 р.в.) Якщо вам необхідний жвавий та динамічний автомобіль, ви довіряєте провідному корейському виробнику і надаєте перевагу сучасним технологіям - Hyundai i30 задовільнить усі ваші вимоги. Характеристики авто та умови оренди на сайті https://rentdrive.ua/ua/

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: